Mini floorball (yngre end årgang 2014): Nærmere info følger.
U7 (årgang 2012/2013): Tirsdag kl. 16.00-18.00 i Benløsehallen og fredag kl. 16.00-18.00 i Benløsehallen.
U9 (årgang 2010/2011): Tirsdag kl. 16.00-18.00 i Benløsehallen og fredag kl. 16.00-18.00 i Benløsehallen.

U11 drenge (årgang 2008/2009): Mandag kl. 16.00-18.00 i Bengerdshallen og torsdag kl. 17.30-19.00 i Benløsehallen.
U11 piger (årgang 2008/2009) (flex 2006/2007): Tirsdag kl. 18.00-20.00 i Benløsehallen og fredag kl. 18.00-19.30 i Benløsehallen.
U13 piger (årgang 2006/2007) (flex 2004/2005) : Tirsdag kl. 18.00-20.00 i Benløsehallen og fredag kl. 18.00-19.30 i Benløsehallen.
U13 drenge (årgang 2006/2007): Mandag kl. 18.00-20.00 i Bengerdshallen og torsdag kl. 16.00-17.30 i Benløsehallen.

U15 (årgang 2004/2005): Mandag kl. 16.00-19.30 i Benløsehallen, onsdag kl. 18.00-20.00 i Ringstedhallen A og torsdag kl. 16.00-18.00 i Bengerdshallen.
U17 (årgang 2002/2003): Mandag kl. 16.00-19.30 i Benløsehallen, onsdag kl. 18.00-20.00 i Ringstedhallen A og torsdag kl. 16.00-18.00 i Bengerdshallen.

Motion, lille bane: Onsdag kl. 20.00-22.00 i Bengerdhallen.
Motion, Lørdag: Lørdag kl. 8.00-10.00 i Asgårdshallen.
Motion, ”Hockey”: Torsdag kl. 20.00-22.00 i Bengerdhallen.

Herre 3 og 4: Mandag kl. 20.00-22.00 i Bengerdhallen.
Damer: Tirsdag kl. 20.00-22.00 i Benløsehallen.
Herre Liga: Mandag kl. 19.30-22.00 i Benløsehallen, onsdag kl. 20.00-22.00 i Ringstedhallen A og torsdag kl. 18.00-20.00 i Bengerdhallen.
60+: Tirsdag kl. 12.30-14.00 i Ringstedhallen. _____________________________________________________________________________________________________________

Mandag

Benløsehallen
16.00-19.30 U15
16.00-19.30 U17
19.30-22.00 Herre liga

Bengerdshallen
16.00-18.00 U11 drenge
18.00-20.00 U13 drenge
20.00-22.00 Herre 3 og 4


Tirsdag

Benløsehallen
16.00-18.00 Kids
18.00-20.00 U11/U13 piger
20.00-22.00 Damer

Ringstedhallen
12.30-14.00 60+


Onsdag

Ringstedhallen A
18.00-20.00 U15
18.00-20.00 U17
20.00-22.00 Herre liga

Bengerdshallen
20.00-22.00 Motion lille bane


Torsdag

Bengerdshallen
16.00-18.00 U15
16.00-18.00 U17
18.00-20.00 Herre liga
20.00-22.00 Motion hockey

Benløse Hallen
16.00-17.30 U13 drenge
17.30-19.00 U11 drenge


Fredag

Benløsehallen
16.00-18.00 Kids
18.00-19.30 U11/U13 piger


Lørdag

Asgårdshallen
8.00-10.00 Motion lørdag