Kontakt

KONTAKT OS
Hovedmail: kontakt@bfcfloorball.dk

BESTYRELSEN
Formand og repræsentant i BIF’s hovedbestyrelse
Camilla Holm (Ungdomsudvalg)
formand@bfcfloorball.dk

Næstformand
Casper Wielsøe
casper@bfcfloorball.dk
28 93 80 01

Kasserer (posten er vakant)
Skriv til kasserer@bfcfloorball.dk

Menigt medlem
Thomas Brodersen
thomas@bfcfloorball.dk
61 34 90 23

Menigt medlem
Emil Brixager (SoMe ansvarlig)
emil@bfcfloorball.dk
60 69 94 10

Menigt medlem
Danielle Banemann (Ungdomsudvalg)
29 84 42 79

ANDRE KONTAKTPERSONER

  • Ungdomsudvalg: Martin Petersen, mpetersen1978@hotmail.com, Charlotte Funder, Torben Vandet, Zette Laugesen og Tina Lodal.
  • Dommeransvarlig: Allan S. Rasmussen, dommer@bfcfloorball.dk
  • Sponsoransvarlig: Casper Wielsøe,sponsor@bfcfloorball.dk eller 28 93 80 01

TRÆNERE OG HOLDLEDERE
Find kontaktoplysninger under de enkelte hold.