Kontakt os

Hovedmail: kontakt@bfcfloorball.dk


Bestyrelsen

Formand og repræsentant i BIF’s hovedbestyrelse
Camilla Holm (Ungdomsudvalg)
formand@bfcfloorball.dk

Næstformand
Casper Wielsøe
casper@bfcfloorball.dk
28 93 80 01

Kasserer (posten er vakant)
Skriv til kasserer@bfcfloorball.dk

Menigt medlem
Thomas Brodersen
thomas@bfcfloorball.dk
61 61 02 54

Menigt medlem
Emil Brixager (SoMe ansvarlig)
emil@bfcfloorball.dk
60 69 94 10

Menigt medlem
Danielle Banemann (Ungdomsudvalg)
29 84 42 79


Andre kontaktpersoner

Ungdomsudvalg: Martin Petersen, mpetersen1978@hotmail.com, Charlotte Funder, Torben Vandet, Zette Laugesen og Tina Lodal.

Ligaudvalg: Maia Riisberg, maia@bfcfloorball.dk eller 51 58 07 16.

Breddeudvalg: Torben Vandet, Lasse Hartvig og Birger Landén.

Dommeransvarlig: Allan S. Rasmussen, dommer@bfcfloorball.dk

Sponsoransvarlig: Casper Wielsøe,sponsor@bfcfloorball.dk eller 28 93 80 01


Trænere og holdledere

Find kontaktoplysninger under de enkelte hold.