Kontakt os

Hovedmail: kontakt@bfcfloorball.dk


Bestyrelsen

Formand og repræsentant i BIF’s hovedbestyrelse
Camilla Holm
formand@bfcfloorball.dk
29 89 77 77

Næstformand
Casper Wielsøe
casper@bfcfloorball.dk
28 93 80 01

Kasserer (posten er vakant)
Skriv til kasserer@bfcfloorball.dk

Menigt medlem
Emil Brixager
emil@bfcfloorball.dk
60 69 94 10

Menigt medlem
Karsten Serup-Sørensen
karsten@bfcfloorball.dk
20 86 19 69

Menigt medlem
Maia Riisberg
maia@bfcfloorball.dk
51 58 07 16

Menigt medlem
Thomas Brodersen
thomas@bfcfloorball.dk
61 61 02 54


Andre kontaktpersoner

Ungdomsudvalg: Martin Petersen (mpetersen1978@hotmail.com), Charlotte Funder, Torben Vandet, Zette Laugesen og Tina Lodal.

Ligaudvalg: Sten Dahl, Heidi Glass og Lisa Christensen.

Breddeudvalg: Torben Vandet, Lasse Hartvig og Birger Landén.

Dommeransvarlig: dommer@bfcfloorball.dk

Sponsoransvarlig: Casper Wielsøe 28 93 80 01 eller sponsor@bfcfloorball.dk


Trænere og holdledere

Find kontaktoplysninger under de enkelte hold.