Træningstiderne for sæsonen 2018/2019

Små fødder (yngre end årgang 2012): Fredag kl. 16.30-17.30 i Benløsehallen.
U7 (årgang 2011/2012): Fredag kl. 16.30-17.30 i Benløsehallen.
U9 (årgang 2009/2010): Tirsdag kl. 16.30-18.00 i Benløsehallen og fredag kl. 16.30-17.30 i Benløsehallen.
U11 drenge (årgang 2007/2008): Mandag kl. 15.45-17.00 i Ringstedhallen og torsdag kl. 16.00-17.30 i Benløsehallen.
U11 piger (årgang 2007/2008): Mandag kl. 18.15-19.30 i Ringstedhallen og torsdag kl. 17.30-19.00 i Benløsehallen.
U13 (årgang 2005/2006): Mandag kl. 16.45-18.30 i Ringstedhallen og torsdag kl. 16.45-18.30 i Bengerdhallen.

U15 (årgang 2003/2004): Mandag kl. 17.30-19.00 i Bengerdhallen og onsdag kl. 16.30-17.45 i Benløsehallen.
U17 (årgang 2001/2002): Mandag kl. 19.00-20.15 i Bengerdhallen og onsdag kl. 17.45-18.45 i Benløsehallen.

Motion, lille bane: Onsdag kl. 20.00-22.00 i Bengerdhallen.
Motion, stor bane: Tirsdag kl. 20.30-22.00 i Ringstedhallen.
Motion, Lørdag: Lørdag kl. 8.00-10.00 i Asgårdshallen.
Motion, ”Hockey”: Torsdag kl. 20.00-22.00 i Bengerdhallen.

Herre 3 og 4: Mandag kl. 20.15-21.45 i Bengerdhallen.
Damer: Onsdag fra 20.15-21.45 i Benløsehallen.
Herre Liga: Mandag kl. 19.30-21.30 i Ringstedhallen, onsdag kl. 18.45-20.15 i Benløsehallen og torsdag kl. 18.30-20.00 i Bengerdhallen.
60+: Tirsdag kl. 12.30-14.00 i Ringstedhallen

_____________________________________________________________________________________________________________

Mandag

Ringstedhallen
15.45-17.00 U11 drenge
16.45-18.30 U13
18.15-19.30 U11 piger
19.30-21.30 Herre liga

Bengerdshallen
17.30-19.00 U15
19.00-20.15 U17
20.15-21.45 Herre 3 og 4


Tirsdag

Benløsehallen
16.30-18.00 U9

Ringstedhallen
12.30-14.00 60+
20.30-22.00 Motion stor bane


Onsdag

Benløsehallen
16.30-17.45 U15
17.45-18.45 U17
18.45-20.15 Herre liga
20.15-21.45 Dame

Bengerdshallen
20.00-22.00 Motion lille bane


Torsdag

Bengerdshallen
16.45-18.30 U13
18.30-20.00 Herre liga
20.00-22.00 Motion hockey

Benløse Hallen
16.00-17.30 U11 drenge
17.30-19.00 U11 piger


Fredag

Benløsehallen
16.30-17.30 Små Fødder
16.30-17.30 U7
16.30-17.30 U9


Lørdag

Asgårdshallen
8.00-10.00 Motion lørdag